top of page

Reading order

Autumn season 23.8.-10.12.2021

MAANANTAI

Lasten ryhmät 

16.00-17.00 Reuhuryhmä (kouluikäisille) 

17.00-18.00 Porot 5-6v 

17.00-18.00 Pingviinit 7-9v

18.00-19.00 Haukat 10-12v 

Laji -ja jatkoryhmät

18.30-20.00 Jatkoryhmä 1 UUSI RYHMÄ!

16.30-18.30 Nousevat tähdet (kutsuryhmä)

18.00-20.30 Esiintyvä ryhmä (kutsuryhmä)

TIISTAI

Lasten ryhmät

16.30-17.20 Metsähiiret 3-4v 

16.30-17.20 Mäyrät 5-6v

17.30-18.20 Saukot 5-6v 

18.30-19.30 Naalit 7-9v 

18.30-19.30 Liito-oravat 7-9v 

19.30-20.30 Jääkarhut 10-12v 

Vanhempi-lapsi ryhmä

11.45-12.30 Vauvat 4-12kk

12.45-13.30 Vauvat 4-12kk

14.00-14.55 Viikarit 1-4v UUSI RYHMÄ!

16.30-17.25 Vauhtiviikarit 2-4v

17.30-18.25 Vauhtiviikarit 2-4v TÄYNNÄ!

 

Laji -ja jatkoryhmät

16.30-17.45 Lasten ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

16.45-17.30 Lasten käsinseisonta alkeet UUSI RYHMÄ!

17.45-19 Lasten ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

17.30-19 Käsinseisonta

19-20.30 Ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

19.30-20.30 Parkour 

 

KESKIVIIKKO

 

Lasten ryhmät

16.30-17.20 Perhoset 3-4v 

17.30-18.20 Peipposet 3-4v 

17.30-18.20 Ilvekset 5-6v 

Vanhempi-lapsi ryhmät

16.30-17.25 Vauhtiviikarit 2-4v 

Laji -ja jatkoryhmät

16.30-17.45 Lasten Jatkoilma-akrobatia (kutsuryhmä)

17.45-19.15 Alkeis ilma-akrobatia

18.30-20 Jatkoryhmä TÄYNNÄ!

18.30-20 Aloittavat aikuiset

19.15-20.45 Jatkoilma-akrobatia 

TORSTAI

Lasten ryhmät                                

15.45-17 Trampparyhmä 7-12v UUSI RYHMÄ!

16.30-17.20 Lumikot 3-4v 

17-17.50 Lumileopardit 5-6v TÄYNNÄ!

17-18 Kauriit 7-9v 

18-18.50 Hillerit 5-6v 

18-19 Majavat 7-9v

19-20.30 Aikataidot 12-15v

Vanhempi-lapsi ryhmät 

10.45-11.35 Pikkuviikarit 1-2v

11.45-12.30 Vauvat 4-12kk

17-17.55 Viikarit 2-4v TÄYNNÄ!

18-18.55 Viikarit 2-4v 

Laji -ja jatkoryhmät

15.45-17 Lasten ilma-akrobatia TÄYNNÄ!

17.30-18.45 Volttiryhmä (yli 10v)

19-20.30 Aikuiset 

19-20.30 Ilma-akrobatia 

19-21 Tähdet & Esiintyvät (kutsuryhmä)

PERJANTAI

 

Lasten ryhmät

15-15.50 Pörriäiset 3-4v UUSI RYHMÄ!

15.45-16.40 Reuhuryhmä 7-12v UUSI RYHMÄ!

16-16.50 Norpat 5-6v 

17-18 Lumiketut 7-9v  

18-19 Joutsenet 10-12v 

Vanhempi-lapsi ryhmät

16-16.55 Vauhtiviikarit 2-4v  

17-17.55 Vauhtiviikarit 2-4v 

Laji -ja jatkoryhmät

16.45-18 Jongleeraus

18-19.30 Jatkoryhmä 

18-20 Tähdet (kutsuryhmä)

Ryhmäkuvaukset löydät täältä: Tietoa ryhmistä

bottom of page